X
X
USD

Google Android Klavye

AnasayfaYazılarGoogle Android Klavye

Gelişen ve değişen teknoloji ile mobil cihazların da kullanımını kolaylaştırmak, mobil cihazlara farklı özellikler kazandırmak için birçok uygulama bulunuyor. Bugün bu uygulamalardan biri olan Google android klavye uygulaması hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.


Mobil cihazların birincil ihtiyaçlar arasında yer almasının ardından bu cihazlara yönelik uygulamalar da hayatımızdaki yerini aldı. Zamanın kısa mesajları şimdilerde yerini Facebook, WhatsApp ile mesajlaşmaya bırakmışken, Google bu yeni uygulaması ile mesaj yazımını daha da kolaylaştırıyor. Birbirinden farklı özelliklerin yer aldığı Google android klavye, kullanıcıların karşısına 4 farklı tema ile çıkıyor.

Farklı renk ve görünürlüklerdeki 4 temanın yer aldığı Google android klavye uygulaması, kolay kullanım ve hızlı yazı yazmayı kolaylaştırıyor. Yazdığınız yanlış kelimeleri diğer klavyelere göre daha net ve sorunsuz düzelten Google android klavye uygulaması, sesli mesaj yazma özelliğiyle de kullanıcıları memnun etmeyi başaracak gibi görünüyor.

Kısa mesaj yazmayı kolaylaştıran sesli mesaj yazma özelliği sayesinde, tek tek tuşlara basarak kelimeler oluşturmak yerini konuşarak yazı yazmaya bırakıyor. Ağzınızdan çıkan tüm cümleleri yazıya döken, düzgün bir şekilde yazan Google android klavye uygulaması, bu özelliği ile kullanıcıların mesaj yazma işine farklı bir boyut kazandırmış olarak görünüyor.

Sizlerde artık android telefonunuzun klavyesinden sıkıldıysanız ve mesajlaşma işine farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız, Google android klavye uygulaması tam sizlere göre bir uygulama olacaktır. Google Android klavye uygulamasını indirmek ise çok kolay. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store arama bölümüne uygulama adını yazıp bulmak ve sadece birkaç saniye içerisinde indirme işlemini tamamlamaktır. 


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Top