ykleniyor

Hakkımızda

Atasever Media 3 yılı aşan süreçte sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren web tasarım,grafik tasarım,e-ticaret,seo,makale hizmeti,sosyal medya danışmanlığı ve birçok alanda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; önemli marka ve websitelerinin  işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hizmetlerimiz ; Arama Motoru Optimizasyonu, Web çalışmaları ve Araştırma, Sosyal Medya Çalışmaları, Site içi SEO Hizmeti, Web Tasarım, Grafik Tasarım, E-Ticaret, Sosyal Medya Hizmetleri ve Makale Hizmeti‘ni kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede web sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İşlerimizde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Atasever Media, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Melih Atasever
Bornova – İZMİR – www.atasevermedia.com
Tel: (0850) 302 22 72 Fax: (0850) 302 22 72 e-mail : info@atasevermedia.com

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!