ykleniyor

Blog

Htaccess ile www Yönlendirmesi

www Eki Nedir ve Ne işe Yarar?www açılımı World Wide Web (Dünya Çapında Ağ) olan, hiper metin dosyaları   (web sayfaları) aracılığı ile verilerin aktarıldığı bir iletişim sistemini tanımlamaktadır.  Web ile İnternet birbirin... » İncele.

Kadın Girişimcilerin Yanındayız

Günümüzde öncelikle ev daha sonra Türkiye ekonomisine katkıda bulunan kadın girişimciler! Günümüzde   kullanımı oldukça artan internet sektörünün bir parçası olabilirsiniz. Gelir elde etmek için ürün satışları yaptığınız, re... » İncele.

SEO Terimleri ve Anlamları

SEO Nedir ?Arama motoru optimizasyonu, arama motorlarının web  sayfalarını daha kolay bir şekilde    taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. İngilizce kısaca "SEO" (Search Engine Optimization) olarak ifade ed... » İncele.

Domain Uzantıları ve Anlamları

Domain (Alan Adı) Nedir ?Domain' in türkçe karşılığı alan adı demektir. Domain, İnternet' e bilgi sunan  bir websitenin veya hizmetin adıdır.www.atasevermedia.com bir alan adı yani domain'dir. Domainler kayıtlı isimlerdir ve şirk... » İncele.

PAYPAL ödeme yöntemi kapatılmıştır

Merhaba ; Paypalın Türkiyedeki faaliyetlerini durdurması üzerine PAYPAL ödeme yöntemini kaldırmak  ve kullanıma kapatmak durumunda kaldık. Bundan sonra PAYPAL ile ödeme yapacak müşterilerimizin diğer ödeme yöntemlerini ... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!