ykleniyor

Blog

Domain Neden Önemlidir ?

Domain ( alan adı ) internet sitelerinin kimliğidir. Nasıl ki insanlar birbirini kimlikleri ile bilmekte, hatırlamakta ve işlem yapmakta ise sanal dünyada da domain büyük önemi olan bir ayrıntıdır. Bir internet sitesi açacaksanız a... » İncele.

JavaScript ve Avantajları

Javascript Nedir ?JavaScript, yaygın olarak web tarayıcılarında kullanılmakta olan dinamik bir programlama dilidir. Node.js gibi platformlar sayesinde sunucu tarafında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda da prototip-tabanl... » İncele.

CSS Nedir? Ne İşe Yarar?

CSS  basitçe, sayfalara ait görselliğe dair her türlü yapıyı düzenlemeyi sağlayan bir markup dilidir. Sayfaya ait öğelerin yani form, buton, arkaplan vb. renklerini, boyutlarını, konumlarını özelliklerini düzenlemeye imkan sağlar... » İncele.

HTML Nedir? HTML Komutları

HTML internet üzerinde web sayfası oluşturulmakta kullanılan bir betik dilidir ve genellikle tasarım ve şablon oluşturma amaçlı kullanılır.Aynı zamanda HTML bir programlama dili değildir ama programla diliyle birbirine bağlılığı HTML ... » İncele.

PHP Nedir ve PHP Sürümleri

PHP NEDİR ? PHP sunucu tabanlı html içine gömülmüş (html-embed) bir betik(script) dilidir. Daha açık bir anlatım ile, internetteki forum, anket, oyunlar, mesaj tahtaları gibi kullanıcının aktif bir şekilde müdahalede bulunduğu y... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!