ykleniyor

Blog

Wordpress Nedir, nasıl kurulur ?

WordpressKodlama bilgisine sahip olmadan, tıklama yaparak istediğiniz içeriği üretmeye, internet ortamında   yazılarınızı yayınlamaya ve yönetmeye imkan sağlayan içerik yönetim sistemidir. Diğer web sitelerine göre kullan... » İncele.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya YönetimiBilgisayar ve mobil cihazlarla bilgi üretiminin sağlandığı  ve hızlıca takip edildiği sosyal platformlar kullanıcılar için önemli bir yere sahiptir. Sosyal Medya sadece bireylerin iletişimi için değil kuru... » İncele.

Google Android Klavye

Gelişen ve değişen teknoloji ile mobil cihazların da kullanımını kolaylaştırmak, mobil cihazlara farklı özellikler kazandırmak için birçok uygulama bulunuyor. Bugün bu uygulamalardan biri olan Google android klavye uygulaması... » İncele.

Tema Seçiminin Sitenize Etkisi

Gerek  bireysel, gerekse de kurumsal olarak hizmet vermek için hazırlandığınız internet siteniz için en önemli kararlardan biri de tema seçimdir. Bir internet sitesinin üç farkı ana kriteri olur iken bunlar tasarımı, yazılımı ... » İncele.

Site hiti Nasıl Arttırılır ?

Site Hiti Nasıl Artırılır? İnternet sitelerilerinin en çok karşılaştığı sorunlar arasında bulunan hit kaygısı çoğu zaman webmaster’ların başına dert olmuştur. Hit: siteye gelen kişi sayısı anlamına geldiğinden internet siteleri... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!